החיבור הישראלי - Israeli Connection

  החיבור הישראלי

  פרויקט החיבור הישראלי במיילס נאדל הוא הבית הישראלי שלכם בטורנטו. החיבור הישראלי כאן בשבילכם, לעזור להפיג את תחושת הזרות ולהקל על ההסתגלות בארץ חדשה ולשמר את הזהות הישראלית והיהודית.

  דרך התוכניות השונות החיבור הישראלי" דואג לקיים חיי תרבות ישראליים בועטים ושמחים. המטרה היא לייצר חוויה תרבותית ישראלית לאלו שמכירים אותה ומתגעגעים אליה ולאלו שלא מכירים. התכנים והפעילויות מועברים בשפה העברית מתוך מחשבה שעברית היא לא רק השפה, היא גם התרבות, סולם ערכים ודרך החינוך. התוכניות מהוות גשר בין העולם התרבותי שבו אנחנו גדלנו לעולם התרבותי שבו אנו חיים היום ומגדלים את ילדינו.

  כל התוכניות נתמכות על ידי הפדרציה היהודית ונערכות בשיתוף פעולה עם הילל אונטריו.

  Read more in English below 

  The Israeli Connection

  The MNjcc is your home for Israeli life in downtown Toronto. Connect with other Israelis and experience Israeli programming B’Ivrit – for you and your family -- in a welcoming community atmosphere. The Israeli Connection is generously supported by the UJA Federation’s Emerging Communities Committee and runs in partnership with Hillel of Greater Toronto.

  Info for all the programs: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.  | (416) 924-6211 x321

  Connect

  Contact & Info

  750 Spadina Ave. (at Bloor), Toronto, Ontario M5S 2J2

  Phone: 416.924.6211
  Fax: 416.924.0422
  Email: info@mnjcc.org

  Charitable registration:
  140344243 RR0001

  Wheelchair Accessible

  The MNjcc is committed to accessibility. Please let us know in advance if you have any accommodation needs:

  inclusion@mnjcc.org | 416.924.6211